O nas

Wierzymy, że każde partnerstwo, także biznesowe, musi być zbudowane na zaufaniu. Zaufanie prowadzi do szacunku, a ten z kolei tworzy mocny fundament, na którym można budować.

Jeśli do tego dodamy przejrzystą komunikację, umiejętność słuchania i wykorzystania doświadczenia w najlepszym interesie partnera, to otrzymamy kombinację wartości, które ogromnie cenimy.

Niezależnie od tego, czy jesteście inwestorem, generalnym wykonawcą, zarządcą obiektów komercyjnych, przemysłowych lub użyteczności publicznej, administratorem budynków mieszkalnych – zespół Roof Management jest do Waszej dyspozycji w każdym z poniższych zakresów prac:

  • Przegląd dachu przed odbiorem budynku
  • Przegląd dachu interwencyjny – osuszanie
  • Przegląd dachu jednorazowy / sezonowy
  • Zarządzanie dachem w ramach stałego abonamentu
  • Fotogrametria

„Jesteśmy obecni w przestrzeni biznesowej rynku nieruchomości komercyjnych od piętnastu lat, ale nie ustajemy w doskonaleniu naszych usług i poszerzaniu możliwości, z jakich nasi zleceniodawcy mogą skorzystać. W uznaniu naszego doświadczenia, w 2019 roku, staliśmy się oficjalnym polskim Partnerem Grupy SLD, specjalizującej się w zapewnianiu bezpieczeństwa płaskich dachów przemysłowych w całej Europie. Działamy na terenie całej Polski, wykorzystując aż siedem metod badania szczelności dachów. Nasz dział handlowy jest zawsze dostępny, a ponieważ u podstawy naszego rozwoju były realizacje interwencyjne – nie boimy się terminów. Chronimy budżety. Minimalizujemy straty.

 Jesteśmy partnerem w problemie oraz doradzamy, jak go uniknąć.                                              

                                                                                                                                                       Monika Bałacińska | Prezes Zarządu

Roof Management. Bezpieczny dach nad głową.

Skontaktuj się z nami: